سامانه

محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما

پمپ کارواش اینتر ۱۰۰ بار ایتالیا تک فاز

ا

لوله ورودی که رزوه های آن را نوار تفلون پیچیده اید داخل ورودی شیر برقی هانتر قرار داده و با دست بسته و محکم کنید. این بدان معنی است که در شیلنگ ورودی ، اطراف شیر ورودی ، اطراف تنظیم کننده ، در دریچه های پمپ ، اطراف تخلیه کننده ، در شیلنگ تخلیه کننده ، در داخل یا اطراف شیلنگ و شیر خروجی ، در اسلحه و در نازل اسلحه استفاده می شود. با چرخش کامل سر نازل و تکرار این فرآیند کل محیط اطراف آبپاش به تدریج آبیاری می شود. این مه پاش ها از یک لوله گالوانیزه که در فاصله های مشخصی سوراخ شده است و نازل مه پاش بر روی آن قرار می گیرد، تشکیل شده است. برای عملکرد مناسب این نوع شیرها باید حداقل فشار 0.5 بار داخل لوله وجود داشته باشد. این نوع شیرها دارای بدنه با جنس پلاستیک مقاوم هستند البته شیر برقی های آبیاری از جنس برنج و سرب هم تولید می شود که مقاومت بالاتری نسبت به نوع پلاستیکی دارند. سوال: فشار آب سیستم آبیاری ما تا 40 بار هم می رسد. برای راه اندازی این تایمرها نیازمند فشار کاری حداقل 1/5 الی 2 بار هستیم.

شیر برقی هانتر قابلیت تحمل فشار تا 10 بار را دارد و با اعمال چنین فشاری نمی توان در مسیر آب شیر برقی هانتر را نصب کرد. این نوع شیر برقی ها از لحاظ نوع مکانیزم عملکرد به انواع عملکرد مستقیم، نیمه مستقیم و غیر مستقیم دسته بندی می شوند که نوع نیمه مستقیم آن با قابلیت کار از فشار 0 بار را داشته و نوع غیر مستقیم آن برای عمل کردن به حداقل فشار کاری نیاز دارند. این پمپ به صورت کلی در هر دو نمونه صنعتی و نیمه صنعتی از قدرت موتور خاصی برخوردار است. از این رو برای انجام فرایند مربوط به تمیزکاری از موتور الکتریکی استفاده می کند. برای بستن شیر و مسدود کردن جریان آب هم عکس این عمل را انجام داده. آبیاری بارانی، زیرسطحی یا آبیاری قطره ای خودکار در گلخانه می تواند به صورت مستقل انجام شود. آنها برای محافظت در برابر شکستگی و گرفتگی برخی از عناصر طراحی شده اند. همچنین تنظیمات دستگاه به گونه ای طراحی شده است که به شکل ساده ای برنامه مورد نظر خود را روی آن ثبت کنید. در صورتی که شیر به آب خانگی یا آبی که توسط پمپ ارسال می شود متصل باشد مشکلی پیش نمی آید اما اگر برای آب از یک مخزن تحت فشار استفاده نشود فشار کمتری برای باز و بسته کردن شیر مورد نیاز است.

حتی اگر قصد شستشوی محوطه بزرگی مانند سالن یا نمای یک ساختمان را دارید، پمپ کارواش به شما کمک میکند تا زمان کمتری را صرف این کار نمایید. مرحله بعد مدت زمان آبیاری که است که بسته به نوع تایمر آبیاری این زمان متفاوت می باشد. در این مرحله قطعات شیر را به صورت معکوس سر جای خود ببندید. در این مرحله به این نکته توجه داشته باشید که پیچیدن لوله در پورت های ورودی و خروجی از دو دور بیشتر نشود. پورت های ورودی و خروجی را را چک کنید. دقت کنید که دیافراگم باید بر روی لبه شیاری که از یک سمت در بدنه و در سمتی دیگر در درپوش قرار دارد نشسته و بسته شود. امروزه پمپ کارواش برتولینی نامی کاملا آشنا برای صنایع مختلف به خصوص صنایع شستشوی صنعتی در جهان به شمار می آید. بنابراین برای فضاهای سبز شهری یا باغات و ویلاهایی که پمپ برای تامین این فشار را دارند مناسب است. شیر برقی هانتر PGV نسبت به شیر برقی ICV فشار کم تری را تحمل می کند. آیا از شیر برقی هانتر می توانم استفاده کنم؟

سوال: آیا قطعات یدکی شیر برقی هانتر موجود است؟ جواب: به علت اینکه اکثر سیستم های آبیاری هوشمند در جهان با استاندارد برق 24 v AC کار می کنند، کنترلر ها و شیر برقی های آبیاری هانتر با تحریک برق 24 V AC کار می کنند و به هیچ وجه نباید ولتاژ برق 220 ولتی به آن اعمال شود و نوع 220 ولتی آن موجود نیست. جواب: اگر برق سیستم شما 220 ولت باشد از شیر برقی هانتر نمی توان استفاده کرد اما انواع شیر برقی آّ تولید شده است که بدنه آن برنجی است و با دو نوع بوبین 220 ولت شهری و 24 V DC عرضه می شود. دلیل انتخاب این ولتاژ برای شیر برقی آبیاری این است که اکثر کنترلرهای آبیاری با برق 24 ولت AC کار می کنند. سوال: برق سیستم آبیاری ما 220 ولت می باشد. پمپ مه پاش در مرغداری نیز بایستی ۱۱۰ یا ۱۵۰ بار باشد و اینکه در فصول گرم سال عدم استفاده از سیستم مه پاش مرغداری باعث بیشتر شدن تلفات می گردد. اغلب مواقع پمپ 200 بار را با الکتروموتور سه فاز 7.5 اسب راه اندازی میکنند و به وسیله شاسی و کوپلینگ این دو را به هم متصل می کنند.

https://abniro.com/product/%D9%BE%D9%85%D9%BE-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1/تعداد بازديد : 81
تاریخ انتشار: سه شنبه 23 فروردین 1401 ساعت: 19:28
0 نظر

بخش نظرات این مطلب


کد امنیتی رفرش

دوستان و همکاران

با مرجع گرافیک دوست شوید !

محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((سامانه)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
طراحی و سئو: تهران گراف ترجمه: قالب گراف