سامانه

محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما

مسیر موفقیت تحصیلی را با استادبانک دنبال کنید

ا

مهم‌ترین خدمات تدریس خصوصی استادبانک کدامند؟

بهترین چیزی که می توانید از معلم خود امیدوار باشید این است که بر کاستی های خود غلبه کنید و در امتحان قبول شوید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توان در سریع ترین و کوتاه ترین زمان ممکن به پیشرفت علمی مطلوب دست یافت؟ ابزارهای لازم برای رسیدن به سطح علمی مناسب و موفقیت در تمام امتحانات مهم مدرسه، رقابتی و دانشگاهی چیست؟

پاسخ به تمام این سوالات می تواند به شما در انتخاب بهترین راه برای یادگیری زبان کمک کند. پاسخ همه این سوالات در مجموعه ما بهتر و بهتر از هر چیز دیگری یافت می شود. فقط 5 دقیقه وقت بگذارید و این مطالب را تا انتها بخوانید، سپس پاسخ این سوالات اساسی را خواهید گرفت.

معلم خصوصی؛ یک راه کوتاه برای یادگیری

گاهی اوقات راه های گران قیمت را برای رسیدن به موفقیت انتخاب می کنیم. به عنوان مثال، ممکن است فکر کنید که حضور در یک آموزشگاه زبان، راه بهتری برای یادگیری زبان انگلیسی از صفر نسبت به هر روش دیگری است. با این حال، ما معتقدیم که این سریع ترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی نیست. از آنجایی که آموزش زمان نسبتا زیادی طول می کشد و شما باید سال ها برای این روش آموزشی هزینه کنید، این تصمیم اشتباه می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد.

اما اگر لینک معلم خصوصی وجود دارد چرا باید به مدارس گران قیمت (از نظر زمان، انرژی و هزینه) برویم؟ وقتی می‌توانید کمک آموزشی دریافت کنید، آسان‌تر است و هزینه آن به اندازه مدرسه یا کمتر است. دوره های آموزشی ما کوتاه ترین و بهترین راه برای یادگیری است.

وب سایت خصوصی آموزش زبان ما برای هر موضوع و مهارتی که ممکن است با آن مشکل داشته باشید، یک معلم واجد شرایط، مانند معلم ریاضی، پیدا کرده است تا سرعت یادگیری شما را افزایش دهد و به سطح لازم از پیشرفت زبان برسید. اگر به شما بگوییم که چگونه یک معلم را در مجموعه خود استخدام کنید یا دوره ها و مهارت های فراوان در این مجموعه خدمات آموزشی شخصی را به شما بگوییم، بدون شک شگفت زده خواهید شد.

استقرار معلمان واجد شرایط

اگر می خواهید زبانی را خارج از یک پلت فرم یادگیری حرفه ای و قابل اعتماد یاد بگیرید، پیدا کردن معلمان حرفه ای دشوار است. مجموعه ای مانند گروه آموزشی ما به شما امکان می دهد به راحتی معلم مورد نیاز خود را از بین بیش از 2000 معلم فعال و واجد شرایط بیابید. برای سهولت در انتخاب، همه معلمان را با آزمون های ویژه خود مورد آزمایش قرار دادیم. به عنوان مثال تمام سوابق تحصیلی این اساتید را در مدارس مختلف بررسی کردیم و موفقیت آنها را در افزایش تعداد دانش آموزان مسلط دانستیم. اساتید ما فقط به معلمان فعال زبان ما اجازه می دهند دروس مربوط به دپارتمان خود را که سالها تجربه تدریس در آن دارند تدریس کنند.

همه این رتبه‌بندی‌ها و عناصر فهرست‌شده در قالب ستاره‌ها و سطوح در پروفایل هر معلم نمایش داده می‌شوند. این بررسی ها و رتبه بندی ها را در قسمت رزومه و سابقه کاری معلم خواهید دید زیرا این بخش از پروفایل معلم به راحتی در پروفایل قابل مشاهده است.

معلمی برای یادگیری پیدا کنید

شناخت و اعتماد به یک مربی شخصی کار آسانی نیست. اطلاعات خاص و علمی از مربیان شخصی به راحتی در دسترس و قابل اعتماد نیست. هیچ سازمان یا مدرسه ای این اطلاعات کامل را به شما نمی دهد. اما در مجموعه ما می توانید قبل از اولین جلسه تدریس به خوبی با استاد آشنا شوید.

با استفاده از نظرسنجی فارغ التحصیلان معلم و دانش آموز و میزان رضایت آنها از تدریس معلم می توانید سوابق و سبک تدریس معلم را ارزیابی کنید. شما می توانید با استفاده از چک لیست و سوابق تحصیلی هر معلم، سطح تجربه و تحصیلات معلم را بررسی کنید و سطح و ستاره معلم را در درس های خصوصی ببینید. در واقع، ما تمام اطلاعاتی را که برای یافتن مدرس آزاد مورد نظر خود نیاز دارید در اختیار شما قرار داده ایم که بهترین مقاله در این سایت عالی آموزش زبان مستقل است.

هزینه تحصیل خصوصی با بودجه دانشجو متناسب است

بسیاری از والدین و دانش آموزان به دنبال پاسخی برای این سوال هستند که آیا قیمت آموزش زبان خصوصی با توانایی معلم در تدریس تناسب دارد؟ و اینکه آیا روش تدریس معلم مورد نظر ارزش پرداخت شهریه مقرر را دارد؟ با مجموعه ما می توانید مطمئن باشید که معلمانی که مد نظر شماست با توجه به مهارت ها و توانایی های آموزشی خود پاداش دریافت خواهند کرد. مجتمع آموزشی ما معلمان را بر اساس مهارت و توانایی تدریس جذب می کند و بر اساس مهارت آنها، دوره شهریه جلسات آموزشی را تعیین می کند.

علاوه بر این، اگر قیمت و هزینه کلاس های خصوصی به اندازه کیفیت تدریس استاد برای شما مهم است، می توانید با مراجعه به قسمت رتبه بندی معلمان -زبان در وب سایت ما، معلم خصوصی مورد نظر خود را انتخاب کنید. ستاره تا پنج ستاره و VIP بر اساس پرونده آموزشی معلمان تعیین می شود.

آموزش کلیه مهارت های کاری و تحصیلی

برای آموزش چه درس ها و مهارت هایی به مربی شخصی نیاز دارید؟ در هر صورت ما با شما هستیم. نمونه کار ما می تواند معلمان واجد شرایط ابتدایی و متوسطه مانند کلاس های فیزیک و امتحانات را معرفی کند. مجموعه ما همچنین دارای اساتید حرفه ای برای اکثر دوره های دانشگاهی است. ما حتی می‌توانیم با آموزش مهارت‌هایی مانند زبان‌های برنامه‌نویسی و انواع نرم‌افزار به شما کمک کنیم تا شغلی پردرآمد پیدا کنید.

به علاوه، مجموعه ما مهارت های زبانی مورد نیاز برای دریافت بورسیه تحصیلی ایالات متحده و کانادا، نمره بالا در آزمون های آیلتس و تافل، مصاحبه های شغلی ACE، یا برتری در حرفه و تحصیلات را به شما می دهد. معلم می تواند ارائه دهد. برای مکالمه به زبان های رایج دنیای امروز، مجموعه ما خدمات آموزشی درخواستی را در تمام دوره های آموزشی اصلی و تمامی مهارت های عملی مانند برنامه های زبان خارجی، برنامه نویسی و موسیقی ارائه می دهد.

مسیر موفقیت تحصیلی را با استادبانک دنبال کنید

اگر از خدمات آموزشی مجموعه ما استفاده می کنید، علاوه بر درخواست کلاس و درس با معلم خصوصی، می توانید با دسترسی به مجلات آموزش ویژه از سایر خدمات مجموعه ما مانند مطالعه مقالات و موضوعات تحصیلی در زمینه های مختلف استفاده کنید. شما به راحتی می توانید یک معلم خصوصی یا یک کلاس آنلاین خصوصی را انتخاب کنید. به مجموعه منابع مطالعاتی و نمونه سوالات امتحانی ما دسترسی پیدا کنید.

برای تکمیل دوره و کسب مقام برتر هم اکنون درخواست دهید. مجموعه ما مجموعه ای است که می توانید به آن اعتماد کنید، آماده است تا هر شبهه ای را از ذهن شما دور کند تا بدانید چه می خواهید و با یک برنامه منظم امکان پذیر است. برای به دست آوردن بهترین نتایج، اکنون برای شروع تماس با متخصصان بسیار دیر است. تیم پشتیبانی ما همیشه در دسترس است تا به شما کمک کند تصمیم خود را آسان تر کنید.تعداد بازديد : 1044
تاریخ انتشار: یکشنبه 21 خرداد 1402 ساعت: 10:48
0 نظر

بخش نظرات این مطلب


کد امنیتی رفرش

دوستان و همکاران

با مرجع گرافیک دوست شوید !

محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((سامانه)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
طراحی و سئو: تهران گراف ترجمه: قالب گراف