سامانه

محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما

راز ناگفته به قیمت ردیاب خودرو در کمتر از هفت دقیقه

ا

مکان آن را با پلیس در جریان بگذارید و به سرعت پیدا شدن و دستگیری سارق بیافزایید. دستگاه ردیاب خودرو مجهز به جی پی اس است و خوشبختانه با ارائه گزارشهایی دقیق که در این مقاله بررسی میکنیم اطلاعات مهم و قابل توجهی را در اختیار ما میگذارد. اگر به دنبال راهنمای نصب ردیاب خودرو هستید نیز اطلاعات کاملی در جی پی اس خودرو در اختیار شما قرار دادهایم. در سیستمهای اعلان دستگاه نیز هشدارهای مختلفی قرار داده شده است تا تمام دادههای ردیابی با جزئیات کامل به شما گزارش داده شود. امروزه انواع متفاوتی از ردیاب خودرو در بازار قابل مشاهده است و همین موضوع، انتخاب را برای خریداران سخت می کند. میتوانید به سایت ما جهت مشاهده قیمت را مراجعه کنید. ردیابی که از مواد اولیه نامرغوب تولید شده باشد یا عملکرد نرمافزاری آن به درستی انجام نشود قابل اعتماد نیست. گاهی نیز افراد بدون نحقیق به خرید gpsماشین می پردازند و شاید از خرید جی پی اس خودرو خود رضایت داشته باشند شاید پشیمان شوند . https://radyabeman.com/

همچنین در صورتی که میکروفنها را به ردیاب متصل نمایید، میتوانید از قابلیت شنود داخل خودرو نیز بهرهمند شوید. این تجهیزات از طریق آهنربا های مگنتی به هر نقطه ای خودرو متصل شده و به راحتی مخفی می شود. نصب ردیاب های سیمی از طریق سیم کشی در خودرو امکان پذیر است اما ردیاب های آهنربایی نیازی به سیم کشی ندارند و از طریق آهنربایی که روی آن ها تعبیه شده است به خودرو متصل می شوند. درواقع سرعت ارسال از طریق gprs بالا باشه مثلا هر 5 ثانیه و انو به یک http ارسال کنه ؟ در صورتی که سرعت خودرو بیش از حد کم باشد و با توجه به محل رانندگی،مثلا آزادراه، احتمال بروزحادثه وجود داشته باشد اطلاع رسانی های لازم انجام میشود. برای این کار نیاز است اپلیکیشن را در اختیار پلیس بگذارید تا ادامه کار به سرعت پیش برود. یکی از نکات مهمی که خریداران در هنگام خرید ردیاب به آن توجه می کنند قیمت ردیاب خودرو می باشد. اگر موضوع برای شما حیاتی و ضروری است؛ لازم است ردیابی خریداری کنید که از قابلیت شنود پشتیبانی می کند.

از جمله مواردی که در هنگام خرید ردیاب خودرو باید به آن توجه داشته باشید موضوع آنلاین یا آفلاین بودن ردیاب است. یکی دیگر از نکات مهمی که لازم است در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید، برند ردیاب است. رهیاب ماهواره ای خودرو دارای آنتنهای داخلی GSM و GPRS برای پوشش شبکههای مخابراتی و ارتباطی است. دو فناوری هوشمندی که ردیابی دقیق و مکانیابی در نقاط فاقد پوشش دهی مناسب ارتباطی را تضمین میکنند. این نرمافزار با استفاده از جدیدترین تکنولوژی سیستم مکانیابی جهانی (GPS) مکان دقیق ردیاب GPS را مشخص میکند. پس از آنکه یک مکان دقیق و مطمئن برای GPS انتخاب کردید با روشن کردن ردیاب و فعال کردن سیمکارت آن، نصب ردیاب شما به همین راحتی به پایان میرسد. البته همواره پیشنهاد ما جهت نصب دستگاه مراجعه به نمایندگان رسمی می باشد. البته باید گفت که برای نصب ردیاب در این مکان نیاز به نیروی اموزشدیده است. البته که همه ی ردیاب ها ویژگی های یکسان ندارند و هرکدام با دیگری فرق دارند. یکی از آن ها که امروز قرار است درباره آن صحبت کنیم جی پی اس خودرو است.

https://radyabeman.com/product-category/gps-tracker/vehicle-tracker/

با اینکه این مسیریاب با استفاده از قطعات آلمانی و تایوان تولید میشود اما برای ایجاد آسایش خاطر در حین خرید بازهای یکساله برای گارانتی محصول نیز در نظر گرفته شده است. بهترین ویژگی ردیاب ماهوارهای خودرو جی آر 300 مسلما در بحث ابعاد و وزن کم محصول است که ویژگی مخفی بودن را به خوبی فراهم میکند. ردیاب ها سیم کارت خور می باشند و از طریق سیم کارت قادر به شناسایی موقعیت مکانی خودرو می باشند. میزان آنتن دهی دستگاه ردیاب شخصی باید بالا باشد زیرا افراد قادر هستند به هر مکانی از جمله مکان های سرپوشیده و مسقف بروند و این امر میزان کنترل و ردیابی شما را کاهش خواهد داد. ردیاب های آفلاین قادر به ردیابی به صورت آنلاین نیستند و مسافت طی شده ی خودرو را ذخیره کرده و به شما گزارش می دهند. برخی از ردیاب ها دارای نرم افزار مخصوص به خود می باشند. ردیاب کریوت ، تازه ترین سیستم ردیابی ماشین در جمهوری اسلامی ایران است و همانطور که گفتیم به کارگیری حداکثر قابلیت و امکان ها در تولید آن نظر شده و از لحاظ مشقت بار افزاری و قابل انعطاف افزاری ، طراحی منحصر به فرد به فردی دارد. در این مقاله سعی داشتیم راجع به قابلیتها و امکاناتی صحبت کنیم که تمامی ردیاب ها ازآنها بهرهمند نیستند. 

https://radyabeman.com/product-category/gps-tracker/personal-tracker/تعداد بازديد : 91
تاریخ انتشار: پنجشنبه 07 اردیبهشت 1402 ساعت: 11:42
0 نظر

بخش نظرات این مطلب


کد امنیتی رفرش

دوستان و همکاران

با مرجع گرافیک دوست شوید !

محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((سامانه)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
طراحی و سئو: تهران گراف ترجمه: قالب گراف